freedivision

Kariéra - IT Specialista/Administrátor

Volné pozice ve FreeDivision

IT Specialista/Administrátor

Náplň práce

  • Správa koncových uživatelů
  • Administrace jejich IT infrastruktury
  • Řešení vzniklých problémů na klientských systémech vzdáleně nebo u klienta

Požadujeme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici min 2 roky
  • Zkušenosti s administrací Microsoft Exchange, SQL server, Windows servery atd.
  • Znalost TCP/IP, routing, firewally, wi-fi
  • Znalost HW
  • Aktivní znalost AJ výhodou
  • Aktivní přístup
  • Samostatnost
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost řešit různorodé problémy
  • ŘP sk. B, aktivní řízení vozidla

Nabízíme

  • Práci pro stabilní společnost
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Samostatná zodpovědná práce
  • Dobré finanční ohodnocení

Dodatečné informace:

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Váš životopis bude zařazen do databáze naší společnosti, a pokud bude otevřena pozice odpovídající Vašemu profesionálnímu profilu, dovolíme si Vás o ní informovat.

U veškerých dokumentů zasílaných naší firmě uvádějte prosím následující souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím, aby společnost FreeDivision s.r.o., sídlem: U Pazderek 265/22, Praha 8, 181 00, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce, tj. s ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, předáváním třetím osobám, tříděním, kombinováním a likvidací v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání písemnou formou.

Prosíme, uvádějte vždy tento souhlas, jinak nebudeme moci pracovat s údaji týkajícími se Vaší osoby.

Kontaktujte nás

Tel: +420 220 972 426/427
info.at.freedivision.dot.com

Tel: +5551 3085 7756
Tel/Fax:+5551 3085 7745
contato@freedivision.com
www.freedivision.com.br