Telefonní operátor v oboru IT bezpečnosti

Nabízí se Ti unikátní příležitost stát se členem výjimečného týmu respektovaných odborníků v oblasti bezpečnostních IT řešení.

Otevírá se Ti možnost u nás rychle získat zkušenosti ‒ cenné know-how, které se jinde sbírá celé roky.

Garantem Tvého profesního růstu Ti bude zkušený kolega ‒ nejdříve v roli průvodce a poté parťáka na cestě k dosažení dalších úspěchů.

Akviziční obchodník – junior pozice

O nás:

FreeDivision je česká firma s tradicí svobodné a tvůrčí společnosti. Jsme výhradní zástupci předních tvůrců bezpečnostních technologií z celého světa. Přinášíme na český a slovenský trh inovativní bezpečnostní technologie určené pro komerční i státní sektor. Na trhu jsme vnímaní jako spolehliví dodavatelé. Našimi zákazníky jsou střední i velké společnosti. Daří se nám kontinuálně zvyšovat tržní podíl.

Naším cílem je nadále poskytovat vysokou kvalitu služeb a udržet si renomé profesionálních partnerů a dodavatelů v oblasti bezpečnostních IT řešení.

FreeDivision tvoří tým spokojených kolegů se zanedbatelnou fluktuací ‒ u nás najdete více než jen výhody rodinného prostředí. Zakládáme si na spokojenosti a kreativitě každého zaměstnance.

Disponujeme prověřenou metodikou efektivního osvojení best practices. Daří se nám neustále odborně rozvíjet.

Pracovní mise

Práce na akvizici obchodních příležitostí společně s kolegy. Budeš pravidelně dostávat zpětnou vazbu ‒ to Ti pomůže se rychle rozvíjet v oblastech komunikace, odbornosti a IT bezpečnosti. Tvým cílem bude rychlý kariérní růst a spokojenost klientů. Dosažení uznání a respektu obchodních partnerů a kolegů.

Co budete dělat:

  • Pracovat v tandemu se Senior obchodníkem, poskytovat podporu pro obchodní tým
  • Získávat nové obchodně/technické znalosti
  • Telefonovat novým obchodním partnerům a klientům
  • Sjednávat schůzky obchodnímu týmu
  • Administrativa, reporting

Co se u nás naučíte:

  • Jak se stát úspěšný obchodně/technický prodejce v oblasti IT bezpečnosti
  • Stanete se odborníkem na shromažďování a analýzu zákaznických dat
  • Perfektně prezentovat a komunikovat se zákazníky
  • Získáte přehled o IT trhu, partnerech, SW/HW řešeních a trendech v IT
  • Pracovat s daty, časový management

Co byste měli mít a umět:

  • Motivaci obchodovat a telefonovat
  • Zájem o techniku a chuť porozumět technologiím a našim produktům
  • Vynikající komunikační vlastnosti slovem i písmem
  • Intuitivní a lidský přístup
  • Vysoká míra samostatnosti
  • Uživatelskou znalost MS Word a Excel
  • Český jazyk – rodilý mluvčí
  • Dobrá znalost anglického jazyka výhodou

Co dalšího nabízíme:

  • Bezvadný kolektiv a firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení vedle fixní mzdy
  • Po zaškolení práce na homeoffice
  • Formu spolupráce na HPP/DPČ, DPP nebo jako OSVČ
  • Vhodné pro ženy na mateřské nebo ZTP
  • Notebook a telefon
  • Firemní posilovna a masáže
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle počtu sjednaných schůzek + bonusová složka za splnění KPI cílů ( od 15 000,- do 30 000,- /měs.)

U pohovoru se setkáte s:

Danielem Harisem, jednatelem

Životopis posílejte na assistant@freedivision.com

U veškerých dokumentů zasílaných naší firmě uvádějte prosím následující souhlas se zpracováním osobních údajů.

Společnost FreeDivision byla založena v roce 2005 a od této doby působí v oblasti prodeje, správy a podpory bezpečnostních IT systémů. Jsme výhradním distributorem bezpečnostních systémů ReaQta, Varonis, EgoSecure a Deep Secure pro český a slovenský trh. Více informací naleznete na webu www.freedivision.com.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Souhlasím, aby společnost FreeDivision s.r.o., sídlem: Ďáblická 136/51, Praha 8, 182 00, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce, tj. s ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, předáváním třetím osobám, tříděním, kombinováním a likvidací v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání písemnou formou.

Přijďte se seznámit, rádi Vás uvítáme.

Přidáš se k naší misi?

Kontaktuj nás