Exkluzivní produkty

Naše produkty jsou primárně zaměřeny na hardwarovou a softwarovou bezpečnost dat. Na českém, slovenském a brazilském trhu zastupujeme několik celosvětově významných výrobců bezpečnostních technologií, kteří udávají trendy současné bezpečnosti.

Vybrané produkty aktuálně řeší technické požadavky na plnění podmínek požadovaných Zákonem o kybernetické bezpečnosti, ISO 27001, PCI DSS, HIPAA. a aktuálně přijatým nařízením GDPR (General Data Protection Regulation), které začne platit od 25. května 2018.

Profesionální služby

Naším posláním a cílem je ochránit váš nejcennější kapitál, a vaše společnost se může soustředit na hlavní aktivity a rozvoj.

Námi poskytované služby odpovídají platným metodikám projektového řízení od návrhu řešení, testování v prostředí určeném klientem a implementaci, až po jeho předání do rutinního procesu. Následně vyhotovíme auditní zprávu s případným doporučením k nápravě zjištěných vad.

Nedovolte ostatním, aby těžili z vašich úspěchů. Naši specialisté vám garantují ochranu před narušením soukromí a nejkomplexnější dostupnou ochranu dat, což je v době, kdy je téměř každý pracovní výkon zdokumentován a sdílen do online světa, klíčová role.

Klademe zásadní důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlou reakci na požadavky našich klientů. Specializujeme se na prodej softwarových a hardwarových řešení, které zpravidla vyžadují pečlivou přípravu, komplexní znalost nabízených produktů a IT prostředí klientů. Naši certifikovaní pracovníci vám jsou k dispozici v rámci vašich připravovaných projektů.
Kontaktujte nás
Profesionální služby
 • Instalace
 • Školení
 • Konzultace
 • Podpora
 • Bezpečnostní analýzy

Vaše webové stránky a aplikace se stávají součástí komunikační strategie vůči zákazníkům, partnerům, ale i konkurenci. Vytvoříme produkt na základě vašich představ a potřeb a budeme vám ho pomáhat rozvíjet a vylepšovat podle současných technologických trendů. Pouze vy se rozhodnete, zda produkt využijete k prezentaci firmy, na reklamu, jako elektronický obchod nebo katalog či podpůrné místo pro vaše zákazníky a odběratele.
Naším cílem je spokojený zákazník, proto využíváme zkušenosti a vědomosti profesionálních programátorů v oblasti vývoje softwaru tak, abychom byli schopni produkovat software pro naše klienty kvalitněji, rychleji, spolehlivěji a levněji než ostatní.

TVORBA WEBOVÝCH APLIKACÍ A STRÁNEK

 • Html 5
 • WordPress
 • PHP, Symfony
 • Design a foto
 • SEO
 • Internetový marketing
 • Domény a webhosting

Již řadu let spolupracujeme s renomovanými výrobci hardwaru, a vzhledem k vysoké profesionalitě našeho týmu jsme se stali certifikovanými partnery několika výrobců. Z jejich portfolia vám můžeme nabídnout téměř všechny produkty, proto nás neváhejte kontaktovat a zajistěte si nejvýhodnější nabídku.

DODÁVKY VÝPOČETNÍ TECHNIKY

 • DELL
 • Lenovo
 • Konica Minolta
 • OKI
 • Xerox

Pro Koho?

Jste majitelem malé společnosti? Jste velká mezinárodní korporace či veřejná organizace? Záleží vám na vašem roky budovaném a prověřeném know-how? Nechcete se o svá data dělit s celým světem?

Účinnost a využitelnost našich produktů a služeb není omezena velkostí vaší firmy. Ať jste živnostník, velká mezinárodní korporace nebo státní instituce, vždy jsme vaším partnerem.

Počet prodaných licencí v ČR.

35 000 licencí

Reference

Společnost FreeDivision začínala možná právě tak, jako ta vaše – od nuly – a jediným vstupním kapitálem byla poctivá práce, spolehlivost, nadšení, odbornost a profesionalita.

Postupně přicházela důvěra klientů a budovalo se dobré jméno firmy, které přispěly k uzavření mnoha oboustranně přínosných partnerství. Na trhu úspěšně působíme již přes 10 let a rádi vám představíme některé spokojené klienty.

NAŠI PARTNEŘI

KONTAKTY

FREEDIVISION S.R.O.

Provozovna a korespondenční adresa:
Rektorská 50/52
108 00 Praha 10 – Malešice
Česká republika

Sídlo:
Ďáblická 136/51
182 00 Praha 8 – Ďáblice
Česká republika

OFFICE MANAGER

Lucie Slabinová
email: assistant@freedivision.com
tel: +420 220 972 426

ID DATOVÉ SCHRÁNKY: 836664j

IČO: 273 67 789, DIČ: CZ27367789
Zapsán v OR vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 108828.

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Komerční banka, a.s.
CZK: 107-7412460267/0100
IBAN: CZ4601000001077412460267

EUR: 107-7417080247/0100
IBAN: CZ6401000001077417080247
SWIFT: KOMBCZPP