Přidej se k nám!

IT bezpečnost je čím dál důležitější a v budoucnu bude ještě více! Staň se expertem v tomto dynamickém oboru! Nabízíme unikátní příležitost pro absolventy nebo IT juniory. Společnost FreeDivision kdysi začínala možná právě tak, jako teď ty – od nuly – jediným vstupním kapitálem byla poctivá práce, spolehlivost, nadšení, odbornost a profesionalita. Jdeš do toho?

Volné pracovní pozice

Telefonní operátor v oboru IT bezpečnosti

Nabízí se Ti unikátní příležitost stát se členem výjimečného týmu respektovaných odborníků v oblasti bezpečnostních IT řešení. Otevírá se Ti možnost u nás rychle získat zkušenosti ‒ cenné know-how, které se jinde sbírá celé roky. Garantem Tvého profesního růstu Ti bude zkušený kolega ‒ nejdříve v roli průvodce a poté parťáka na cestě k dosažení dalších úspěchů.

Obchodník pro oblast bezpečnosti IT – junior (vhodné i pro absolventy)

Unikátní příležitost pro absolventy nebo juniory v oblasti prodeje exklusivních bezpečnostních IT řešení. Chceš proniknout do oboru IT bezpečnosti a zároveň jsi komunikativní? Pozice není úplně pro každého – je plná výzev. Budeme ti oporou a pomůžeme ti se rozvíjet a profesně růst. Ale musíš mít chuť na sobě pracovat. Pokud nehledáš korporát, ale vyhovuje ti spíše zázemí menší stabilní společnosti s rodinnou atmosférou, tak to jsme my - FreeDivision.

Security consultant / Technická podpora – Professional Services

Nabízí se Ti unikátní příležitost stát se členem výjimečného týmu respektovaných odborníků v oblasti technické podpory exklusivních bezpečnostních IT řešení. Otevírá se Ti možnost u nás rychle získat zkušenosti ‒ cenné know-how, které se jinde sbírá celé roky.
Benefity

Máš co nabídnout?
My také!

Moderní kanceláře nabité úžasnými technologiemi

Systém vzdělávání a tréninku

Ohodnocení odpovídající výkonu a kvalifikaci

Možnost kariérního růstu

Získejte nejnovější zprávy na svůj e-mail.